Rekultywacja kredytu: strategie na rzecz lepszego wyniku kredytowego

Rekultywacja kredytu: strategie na rzecz lepszego wyniku kredytowego

Nie ma tajnej formuły poprawiającej punktację kredytową, ale dobre zrozumienie strategii przywracania kredytu może pomóc Ci rozpocząć pracę na lepszej jakości kredytowej. Możesz poprawić swój wynik kredytowy i uzyskać te negatywne pozycje i opóźnienia płatności z zapisów kredytowych, ale musisz iść na ten temat w odpowiedni sposób. Będzie wymagało zaangażowania i motywacji do osiągnięcia sukcesu, ale jest możliwe do zrealizowania.

Być może nie zdałeś sobie sprawy z tego, że możliwe jest przywrócenie kredytu nawet bez szybkiej naprawy. Zamiast tego, musisz być zdecydowany podejmować mądre decyzje finansowe od tutaj na zewnątrz? Zwłaszcza jeśli chodzi o dokonywanie płatności na czas. Sprawdź stronę oszustwo.

Jest to jeden z największych czynników determinujących Twoją ocenę kredytową. Jeśli brakowało lub zostało popełnione przestępstwo w płatnościach, odbierz bieżące i pozostanie aktualnym. Historia płatności została odzwierciedlona głównie w najbardziej aktualnych 24 miesiącach, więc rozpocznij nową historię. Jeśli nie znałeś opóźnienia w płatnościach lub niezapłaconego konta, które trafia do kolekcji, możesz pozostać w raporcie kredytowym przez okres do siedmiu lat, więc uniknij opóźnień w płatnościach i nie zapomnij starać się utrzymywać niskie saldo.

O wiele łatwiej uniknąć problemów z naprawą kredytu, jeśli Twoje saldo zadłużenia jest niski. Nie tylko to przyniesie Ci korzyści, ale zaoszczędzisz czas, starając się oczyścić problemy z naprawą kredytu później. Postaraj się, aby zadłużenie pozostało do spłaty poniżej 50% i najlepiej na poziomie 10-20% dostępnego limitu. Trzymając te sald na niskim poziomie, wzrasta Twój wynik kredytowy.

Biorąc pod uwagę te wytyczne: niekiedy trzeba ubiegać się o nową linię kredytową, aby zwiększyć ogólny limit kredytu i obniżyć stosunek zadłużenia do dostępnego kredytu. Jeśli nie kwalifikujesz się do niezabezpieczonego kredytu, możesz nawet otworzyć zabezpieczoną linię. Może to wydawać się pozbawione sensu, ponieważ twój cel prawdopodobnie wydostanie się z długów, a nie więcej. Ale niskie saldo w porównaniu do ogólnego limitu kredytowego są ważne dla podniesienia wyniku kredytowego. Z drugiej strony, jeśli masz ciężki czas kontrolowania wydatków, nie chcesz otwierać nowego konta w ramach strategii przywracania kredytu. Przyjrzyj się uważnie historii wydatków, aby sprawdzić, czy możesz sobie z tym poradzić.

Kolejnym czynnikiem: który warto rozważyć przy podejmowaniu decyzji o otwarciu nowego konta jako szybkiej naprawy, jest jaki wpływ na średni wiek konta kredytowego. Czas spędzony w otwartym rachunku kredytowym jest również ważnym czynnikiem determinującym Twój wynik. Jeśli otworzysz wiele kont w krótkim czasie, te nowe konta sprawią, że będziesz wyglądać na ryzykowne perspektywy kredytowe. Będziesz dać wierzycielom wrażenie, że możesz nie płacić, jeśli nagle zdecydujesz się skorzystać z dostępnego kredytu.

Informacji umożliwiających powrót

Wystarczy ubiegać się o kredyt, który faktycznie potrzebujesz: Zmieszaj typ płatności. Na przykład uzyskać jedną pożyczkę ratalną, na samochód lub pożyczkę osobistą. Zarządzaj jednym lub dwoma kartami kredytowymi, aby mieć odnawialne konto kredytowe. Po mieszanym kredytze udowodniono, że możesz spłacić raty za większy zakup i może utrzymać równowagę na niskim poziomie otwartego kredytu.

Jeśli Twój kredyt jest mniejszy niż idealny z powodu wcześniejszych błędów kredytowych, nie pozwól, aby Ci się spodobało. Korzystając z tych technik przywracania kredytu, możesz poświęcić trochę czasu i poświęceniu na poprawę swojego kredytu. Nie brakuje informacji umożliwiających powrót na ścieżkę i zwiększenie wyniku kredytowego.

Niezależnie od tego, czy podejmujesz podejście zrób: to samo lub zdecydować się na skorzystanie z usług naprawy kredytu, otrzymasz wysokiej jakości oferty kredytowe szybciej niż myślisz. Lepszy kredyt oznacza niższe oprocentowanie, lepsze warunki i więcej pieniędzy w kieszeni. Daje to elastyczność, aby wydać na więcej tego, czego potrzebujesz i chcesz, zamiast wydatków na wysokie stopy procentowe. Dlatego przywrócenie kredytu jest wynikiem wygranej.

Dodaj komentarz